Oeps, de maand maart is verleden tijd, is eigenlijk een beetje aan mij voorbij gegaan. De aprilse grillen strijken hier neer onder de vorm van een regenbui. De laatste druppels verdampen al snel bij de eerste zonnestralen. Ze wisselen elkaar af. Daar maak ik gebruik van om de ramen te kuisen. Ja inderdaad, onze nieuwe ramen zijn een feit en ik word er blij van. Onze living zal er binnenkort helemaal anders uitzien. Maar er is nog veel te doen.
Het is nu al anders, precies een bouwwerf. De ‘opsmukornamenten’ hebben tijdelijk plaats gemaakt voor ladder, emmer, boormachine, klophamer, schroevendraaier, stofzuiger, waterpas en nog andere attributen.
Ik heb ook recht op een koffie-pauze-momentje en heb de tv aangezet voor de koers. Laatste plaatselijke ronde in Scheldeprijs. Wordt het opnieuw Kittel? Oei nee, hij zit met een leegloper… vooraan…volgens Renaat.
Ondertussen is het hier mooier weer dan rond Schoten. Nog 8 km.
Nog 3 km…
Ai, ene tegen de vlakte…
Laatste kilometer…
Fabio Jakobsen, weer een overwinning voor ‘de wolvenroedel’. Patrick zal content zijn.
Ik ga mijn was opplooien en avondmaal bereiden, en het zal geen pasta zijn zoals bij de coureurs.
Tot de volgende.
Heel mooi tekstje Leen!Veranderingen in huis brengt veel werk en stof bij,maar ook plezier en voldoening als je tenslotte het résultaat ziet van een mooie opgefriste woonplaats.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je Gigi voor de reactie. Ja, heb de laatste tijd al veel stof gezien in huis. Maar ik zal content zijn met het eindresultaat.
LikeLike